RedRockS - Agencja Kreatywna & Studio Graficzne | Projektowanie stron WWW | Kraków | Projektowanie Graficzne | Reklama | Identyfikacja Wizualna
RedRockS

Dlaczego my?

Oferujemy profesjonalne projektowanie stron www (internetowych) i responsywne strony www, tworzenie autorskich systemów zarządzania treścią (CMS), wdrażanie i tworzenie sklepów internetowych oraz inne usłgi internetowe, jak szablony Allegro czy szablony WordPress, Joomla i innych skryptów OpenSource a także dla autorskich rozwiązań.


W naszej ofercie także kluczowe miejsce zajmuje projektowanie stron www dla hodowli oraz strony dla schronisk, fundacji i wolontariuszy. Jesteśmy miłośnikami zwierząt, a w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu takich stron dokładnie wiemy, co jest w nich najważniejsze.

 

Posiadamy własne studio graficzne więc jesteśmy w stanie bez zlecania zewnętrznym firmom, wykonać dla Klienta wszelkie projekty graficzne, projekty stron internetowych, wizytówki, ulotki, plakaty lub bardziej złożone prace - i to wszystko przy stałym kontakcie i dokładnie według wytycznych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Zlecającego - być w stałym i miłym kontakcie - a przede wszystkim zagwarantować 100% zadowolenie z wykonanej pracy.

Nasi Klienci

Współpracowaliśmy i nadal współpracujemy, zarówno z małymi firmami jak i tymi większymi. Dla nas po drugiej stronie zawsze jest Człowiek, więc dla każdego mamy szacunek i do każdego zlecenia, czy małego, czy dużego podchodzimy z pasją.

 

Nie wierzysz? Sprawdź nas :) 

 

O Firmie

RedRockS - Agencja Kreatywna & Studio Graficzne

 

Nasza firma mieści się na terenie miasta Kraków. Projektowanie stron WWW oraz grafika komputerowa, to nasza wieloletnia pasja. Pasja, która w połączeniu z miłością do zwierząt, a szczególnie psów, dała początek jej nazwie. Red - od koloru czerwonego, który jest kolorem życia oraz RockS - którego drugim przesłaniem było tłumaczenie z angielskiego "skały", mające świadczyć o solidnym wykonaniu oraz czymś trwałym. Ale w prawdziwej odsłonie ta nazwa była bardziej sentymentalna - od imienia mojego pierwszego psiaka. Rocky (*), Owczarek Niemiecki, Przyjaciel, który na zawsze zostanie w moim sercu. On zapoczątkował we mnie miłość i pasję do tworzenia - i dzięki niemu, spod moich rąk, w 2006 roku wyszła pierwsza strona internetowa, która dotyczyła pomocy psom.

 

Od tamtej pory rozwijałem się zawodowo, w wolnych chwilach tworząc kolejne strony charytatywnie, pomagając fizycznie w schronisku oraz przy adopcjach zwierząt. Pokochałem zwierzęta, pokochałem swoją pracę, którą traktuję jako pasję. W 2013 roku firma RedRockS została oficjalnie zarejestrowana i od tej pory zawsze staram się wyjsć naprzeciw oczekiwaniom osób, z którymi współpracuję. W większości przypadków, kiedy raz rozpocznę z kimś współpracę - trwa ona latami. Wraz z całym Zespołem, zawsze podchodzimy do Zleceniodawcy uczciwie. Dzięki temu tworzy się między nami nić porozumienia, co pozwala nam jak najlepiej zrozumieć Jego wymagania - i im sprostać. Każdy tak samo wie, że zawsze może liczyć na pomoc z naszej strony i że nigdy nie zostawimy nikogo na przysłowiowym "lodzie". Naszym fundamentem jest zaufanie oraz przyjacielskie stosunki, a nie sztywne relacje Firma - Klient. Stawiamy na stosunki partnerskie oraz miłą współpracę.

 

Jeżeli szukasz partnera, który wykona dla Ciebie stronę internetową, projekt graficzny czy inną usługę i stawiasz na profesjonalizm i doświadczenie, miły kontakt oraz uczciwe podejście - zapraszamy do kontaktu!

 

Maciej Senderowski

CEO & Founder

 

O Nas

Jesteśmy kreatywnym zespołem młodych ludzi, otwartym na nowe wyzwania i ciągle uczącym się czegoś nowego.

 

Lubimy zadania, którym zawsze staramy się jak najlepiej sprostać. Jesteśmy otwarci na nowe horyzonty. 

 

Naszą największą pasją i atutem jest kreatywność.


Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych
Ogranicza nas jedynie własn
a wyobraźniaProfesjonalne strony www i materiały reklamowe

Dla schronisk, fundacji oraz wolontariuszy

www.eadopcje.org

© RedRockS - Agencja Kreatywna & Studio Graficzne - All Right Reserved ®