O nas

Istniejemy na rynku od 2013 roku, choć doświadczenie w branży zdobywaliśmy już wcześniej, przy wielu różnych projektach. Jesteśmy zespołem zgranych i fajnych osób, otwartych na nowe wyzwania i lubiących dialog. Z nami zawsze da się dogadać, tak, aby każda strona była zadowolona 🙂 Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Nasze studio

Naszą firmę możemy podzielić na 3 główne działy. Studio graficzne – odpowiedzialne za wszystkie projekty graficzne, od logotypów, identyfikacji wizualnej, przez ulotki, bilboardy czy skład książek, skład gazet czy albumów DTP. Przygotujemy także teksty na stronę czy do publikacji drukowanych. Dział IT – przy ścisłej współpracy z naszym studiem graficznym, powstają indywidualne projekty stron internetowych, które następnie są kodowane przez Developerów. Studio fotograficzne – czyli miejsce i ludzie, którzy tworzą kreacje zdjęć produktowych, biznesowych, wnętrz czy eventów i koncertów.

Nasz zespół

Jesteśmy kreatywnym zespołem młodych ludzi, otwartym na nowe wyzwania i ciągle uczącym się czegoś nowego. Lubimy zadania, którym zawsze staramy się jak najlepiej sprostać. Jesteśmy otwarci na nowe horyzonty. Naszą największą pasją i atutem jest kreatywność. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia.

Card image cap

Maciej

CEO

Ma więcej pomysłów, niż czasu na ich realizację. Ojciec RedRockS’a, stara się go budować, tworząc przyjazną atmosferę zarówno dla współpracowników jak i Klientów, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Prywatnie miłośnik psów, dobrej fantastyki i muzyki filmowej. Jego pasją jest fotografia. I tym też w firmie głównie się zajmuje, choć potrafi zakodować stronę i przygotować każdą grafikę.

Card image cap

Karolina

Fotograf

Praca umożliwia jej legalnie czarować 🙂 Dzięki magii fotografii zatrzymuje czas oraz wydobywa z drugiej osoby błysk w oku. Jako efekt uboczny powstaje dużo pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się z innymi. Uwielbia ludzi i przyrodę, dlatego po pracy kocha podróże, również piesze, najlepiej gdy jest z kim zamienić słowo, wokół jest zielono a w tle słychac ptasi śpiew.

Card image cap

Joanna

Grafik / Ilustrator

Card image cap

Natalia

Grafik

Card image cap

Bartek

Grafik

Card image cap

Marcin

WebDeveloper

Kreatywny, lubiący zdobywać nowe doświadczenia. Projekty i pomysły przekuwa w gotowe dzieła tworząc nowoczesne strony internetowe. Pasjonat historii i piłki nożnej. W wolnych chwilach chętnie pogłębia swoją wiedzę. Dobrze dogaduje się zarówno z ludźmi jak i ze zwierzętami, do których nie brak mu serca.

Card image cap

Pavlo

WebDeveloper

Card image cap

Tomasz

WebDeveloper