Co to ten
RedRockS?

Zespół RedRockS to tylko i aż osiem osób. Jesteśmy zupełnie różni, ale właśnie dzięki temu możesz nam zaufać – Twoim projektem zawsze zajmie się osoba, która zrobi to najlepiej. Znamy się i lubimy, dlatego chętnie współpracujemy. Pozwala nam to tworzyć niecodzienne projekty, wprowadzające niecodzienne połączenia.

O nas

Jesteśmy agencją kreatywną, ale przede wszystkim – kreatywnymi ludźmi z ludzkim podejściem. Jesteśmy otwarci na każdy Twój pomysł! Istniejemy od 2013 roku, wiemy co robimy i lubimy to robić. Od czasu powstania studia wiele się zmieniło, ale to dobrze – zmiany to rozwój, jesteśmy więc coraz lepsi i jesteśmy w stanie zrobić coraz więcej. Kraków to idealne miejsce dla ambitnych ludzi z pasją, czyli dokładnie takich jak my. Właśnie dlatego najlepiej się tu nam pracuje. Ze swojej strony oferujemy uczciwość, szczerość i profesjonalizm.

Nasz zespół

Ma więcej pomysłów, niż czasu na ich realizację. Ojciec RedRockS’a, stara się go budować, tworząc przyjazną atmosferę zarówno dla współpracowników jak i Klientów, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Prywatnie miłośnik psów, dobrej fantastyki i muzyki filmowej. Jego pasją jest fotografia. I tym też w firmie głównie się zajmuje, choć potrafi zakodować stronę i przygotować każdą grafikę.

Maciej

CEO

Praca umożliwia jej legalnie czarować. Dzięki magii fotografii zatrzymuje czas oraz wydobywa z drugiej osoby błysk w oku. Jako efekt uboczny powstaje dużo pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się z innymi. Uwielbia ludzi i przyrodę, dlatego po pracy kocha podróże, również piesze, najlepiej gdy jest z kim zamienić słowo, wokół jest zielono a w tle słychać ptasi śpiew.

Karolina

Fotograf

Osoba władająca wieloma talentami i kopalnią kreatywnych pomysłów. Pasjonatka typografii, niestandardowych rozwiązań i dinozaurów.

Natalia

Projektant graficzny

Kreatywny, lubiący zdobywać nowe doświadczenia. Projekty i pomysły przekuwa w gotowe dzieła tworząc nowoczesne strony internetowe. Pasjonat historii i piłki nożnej. W wolnych chwilach chętnie pogłębia swoją wiedzę. Dobrze dogaduje się zarówno z ludźmi jak i ze zwierzętami, do których nie brak mu serca.

Marcin

WebDeveloper

Artystka i fachowiec w jednej osobie. Potrafi stworzyć piękną ilustrację oraz tchnąć w nią życie wprowadzając ją w ruch. Prywatnie wegetarianka, miłośniczka zwierząt oraz fanka zrównoważonego rozwoju.

Asia

Ilustrator

Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet, kiedy mówi „u mnie działa” wiedząc, że u Klienta nie działa – dojdzie do tego, dlaczego tak jest i zrobi to szybko, sprawnie i w zgodzie z najnowszymi technologiami.

Bohdan

WebDeveloper

Sumienny i dokładny, zawsze sprawdzi co jak działa, zanim przerzuci to dalej. Perfekcjonista, który szuka najlepszych rozwiązań.

Dawid

WebDeveloper