O nas

Istniejemy na rynku od 2013 roku, choć doświadczenie w branży zdobywaliśmy już wcześniej, przy wielu różnych projektach. Jesteśmy zespołem zgranych i fajnych osób, otwartych na nowe wyzwania i lubiących dialog. Z nami zawsze da się dogadać, tak, aby każda strona była zadowolona 🙂 Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Nasze studio

Naszą firmę możemy podzielić na 3 główne działy.

Studio graficzne – odpowiedzialne za wszystkie projekty graficzne, od logotypów, identyfikacji wizualnej, przez ulotki, bilboardy czy skład książek, skład gazet czy albumów DTP. Przygotujemy także teksty na stronę czy do publikacji drukowanych.

Dział IT – przy ścisłej współpracy z naszym studiem graficznym, powstają indywidualne projekty stron internetowych, które następnie są kodowane przez Developerów.

Studio fotograficzne – czyli miejsce i ludzie, którzy tworzą kreacje zdjęć produktowych, biznesowych, wnętrz czy eventów i koncertów. 

Nasz zespół

Jesteśmy kreatywnym zespołem młodych ludzi, otwartym na nowe wyzwania i ciągle uczącym się czegoś nowego. Lubimy zadania, którym zawsze staramy się jak najlepiej sprostać. Jesteśmy otwarci na nowe horyzonty. Naszą największą pasją i atutem jest kreatywność.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia.

Card image cap

Maciej

CEO

Ma więcej pomysłów, niż czasu na ich realizację. Ojciec RedRockS’a, stara się go budować, tworząc przyjazną atmosferę zarówno dla współpracowników jak i Klientów, aby każdy czuł się u nas komfortowo.

Prywatnie miłośnik psów, dobrej fantastyki i muzyki filmowej. Jego pasją jest fotografia. 

Card image cap

Karolina

Fotograf

Praca umożliwia jej legalnie czarować 🙂
Dzięki magii fotografii zatrzymuje czas oraz wydobywa z drugiej osoby błysk w oku. Jako efekt uboczny powstaje dużo pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się z innymi.

Uwielbia ludzi i przyrodę, dlatego po pracy kocha podróże, również piesze, najlepiej gdy jest z kim zamienić słowo, wokół jest zielono a w tle słychac ptasi śpiew.

Card image cap

Angelika

Grafik

Praca nad złożonymi publikacjami i projektami stron internetowych sprawia jej najwięcej przyjemności. Wieczory lubi spędzać w towarzystwie dobrych kryminałów, z kubkiem gorącej herbaty. Ma kota. Na razie jednego, ale planuje więcej.

Card image cap

Ela

Grafik

Najchętniej zajmuje się tworzeniem ilustracji, plakatów i logo. W wolnych chwilach m.in. czyta i szyje. Od czasu do czasu zdarza jej się wsiąść na rower. 

Card image cap

Marcin

WebDeveloper

Kreatywny, lubiący zdobywać nowe doświadczenia. Projekty i pomysły przekuwa w gotowe dzieła tworząc nowoczesne strony internetowe. Pasjonat historii i piłki nożnej. W wolnych chwilach chętnie pogłębia swoją wiedzę. Dobrze dogaduje się zarówno z ludźmi jak i ze zwierzętami, do których nie brak mu serca.

Card image cap

Bartek

WebDeveloper

Człowiek, którego nie widać, zawsze zjawia się, kiedy potrzeba przygotować mocny backend lub postawić sklep. Nie wyobraża sobie życia bez kodu.

Card image cap

Joanna

Copywriter

Niezastąpiona, kiedy trzeba przełożyć myśli na papier (lub internet). Nawet dla ciężkiej branży, potrafi napisać tekst, który czyta się lekko i przyjemnie. Pomoże uporządkować wszystkie informacje w spójną całość.