Co to ten
RedRockS?

Zespół RedRockS to tylko i aż osiem osób. Jesteśmy zupełnie różni, ale właśnie dzięki temu możesz nam zaufać – Twoim projektem zawsze zajmie się osoba, która zrobi to najlepiej. Znamy się i lubimy, dlatego chętnie współpracujemy. Pozwala nam to tworzyć niecodzienne projekty, wprowadzające niecodzienne połączenia.

O nas

Jesteśmy agencją kreatywną, ale przede wszystkim – kreatywnymi ludźmi z ludzkim podejściem. Jesteśmy otwarci na każdy Twój pomysł! Istniejemy od 2013 roku, wiemy co robimy i lubimy to robić. Od czasu powstania studia wiele się zmieniło, ale to dobrze – zmiany to rozwój, jesteśmy więc coraz lepsi i jesteśmy w stanie zrobić coraz więcej. Kraków to idealne miejsce dla ambitnych ludzi z pasją, czyli dokładnie takich jak my. Właśnie dlatego najlepiej się tu nam pracuje. Ze swojej strony oferujemy uczciwość, szczerość i profesjonalizm.

Nasz zespół

Maciej

CEO / Creative Director

Dla Oli nie istnieją rzeczy niemożliwe – potrafi znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji, zawsze myśli pozytywnie, a jej głowa pęka w szwach od pomysłów, za którymi czasem sama nie potrafi nadążyć. Człowiek-konkret – nigdy nie owija w bawełnę, a przy tym jest dobrym mediatorem z niekończącymi się pokładami łagodności i empatii. Prywatnie fanka zwierząt, pierogów i Monty Pythona (w tej kolejności).

Ola

Creative Manager

Karolina to etatowy fotograf i ogarniacz. Zawsze z lub za aparatem, uśmiechnięta i gotowa do działania. Z nią każdy projekt jest bezpieczny – terminowo przejdzie od fazy projektu po finalną realizację i wydruk. Karolina uwielbia zarówno ludzi, jak i przyrodę. Po godzinach spędzonych w biurze, często ucieka za miasto – najlepiej tam, gdzie jest zielono, a w tle słychać ptasi śpiew.

Karolina

Creative Manager / Photographer

Weronika jest osobą otwartą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Niestraszne są jej kontakty międzyludzkie. Jeżeli zadzwoni do Ciebie telefon wiedz, że z największym prawdopodobieństwem w słuchawce usłyszysz jej głos.
Prywatnie fanka motoryzacji lubiąca czuć wiatr we włosach.

Weronika

Account Executive

Klaudia jest specjalistką od ułatwiania użytkownikom podróży po stronach internetowych. Dobrze wie, jakie elementy należy podkreślić, by zwrócić ich uwagę i uwielbia projekty, które dają jej pełną swobodę w działaniu. Klaudia zarówno jako grafik, jak i po godzinach kieruje się dewizą “im mniej, tym lepiej” – wyjątek: koty. Kotów nigdy nie za wiele!

Klaudia

Graphic Designer

Paulina to miłośniczka mediów społecznościowych i reklamy. Estetyczny feed, dobre teksty i kampanie, które pozostają w pamięci to coś, co lubi najbardziej. Zawsze ma głowę pełną pomysłów i o połowę mniej czasu na ich realizacje. Umie też w makramę, scrapbooking i bullet journaling, które po pracy pozwalają jej wyżyć się kreatywnie. W wolnym czasie lubi czytać, szczególnie książki o rozwoju osobistym, chociaż zdarza się czasem, że romanse też lądują na jej liście czytelniczej.

Paulina

Social Media Specialist / Copywriter

Marcin z zawodu jest front-end developerem. Tworzenie stron internetowych to dla niego nie tylko praca, ale też pasja i rozrywka – każdy nowy projekt daje mu poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Po godzinach zgłębia tajemnice okresu II wojny światowej i ogląda mecze piłki nożnej. Świetnie dogaduje się zarówno z ludźmi, jak i z czworonożnymi przyjaciółmi.

Marcin

Developer

Dawid to web developer-perfekcjonista – sumienny i dokładny, zawsze szuka najlepszych rozwiązań. Każda strona, którą koduje, musi wyróżniać się na tle basicowych layoutów i być przyjazna w użyciu zarówno dla odwiedzającego, jak i dla samego właściciela. Jego największym wrogiem są przestarzałe technologie, a najlepszym przyjacielem – ramen. W słuchawkach Dawida zawsze lecą podcasty, ale i tak słyszy wszystko, co do niego mówimy.

Dawid

Developer