Co to ten
RedRockS?

Zespół RedRockS to tylko i aż osiem osób. Jesteśmy zupełnie różni, ale właśnie dzięki temu możesz nam zaufać – Twoim projektem zawsze zajmie się osoba, która zrobi to najlepiej. Znamy się i lubimy, dlatego chętnie współpracujemy. Pozwala nam to tworzyć niecodzienne projekty, wprowadzające niecodzienne połączenia.

O nas

Jesteśmy agencją kreatywną, ale przede wszystkim – kreatywnymi ludźmi z ludzkim podejściem. Jesteśmy otwarci na każdy Twój pomysł! Istniejemy od 2013 roku, wiemy co robimy i lubimy to robić. Od czasu powstania studia wiele się zmieniło, ale to dobrze – zmiany to rozwój, jesteśmy więc coraz lepsi i jesteśmy w stanie zrobić coraz więcej. Kraków to idealne miejsce dla ambitnych ludzi z pasją, czyli dokładnie takich jak my. Właśnie dlatego najlepiej się tu nam pracuje. Ze swojej strony oferujemy uczciwość, szczerość i profesjonalizm.

Nasz zespół

Maciej

CEO / Creative Director

Dla Oli nie istnieją rzeczy niemożliwe – potrafi znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji, zawsze myśli pozytywnie, a jej głowa pęka w szwach od pomysłów, za którymi czasem sama nie potrafi nadążyć. Człowiek-konkret – nigdy nie owija w bawełnę, a przy tym jest dobrym mediatorem z niekończącymi się pokładami łagodności i empatii. Prywatnie fanka zwierząt, pierogów i Monty Pythona (w tej kolejności).

Ola

Creative Manager

Karolina to etatowy fotograf i ogarniacz. Zawsze z lub za aparatem, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Z nią każdy projekt jest bezpieczny – terminowo przejdzie od fazy projektu po finalną realizację i wydruk. Karolina uwielbia zarówno ludzi, jak i zwierzęta i przyrodę. Po godzinach spędzonych w biurze, często ucieka za miasto – najlepiej tam, gdzie jest zielono, a w tle słychać śpiew ptaków.

Karolina

Fotograf / Creative Manager

Justi jest nie tylko etatową graficzką, ale również stoi na straży pięknych ujęć – głównie kulinarnych. Jej drugie imię to zasady – lubi, jak wszystko jest na swoim miejscu i najlepiej odnajduje się w zorganizowanej przestrzeni. Prywatnie miłośniczka zwierząt i psia mama małego Bruna. Hobbystycznie tańczy hip-hop, kocha quesadille z krakowskiego PocoLoco i Jude’a Law.

Justyna

Grafik / Fotograf

Kuba to grafik i ilustrator z nieograniczoną wyobraźnią. Z jego portfolio wysypują się nieszablonowe i wyróżniające się na tle innych projekty. W biurze jest autorem największej ilości playlist muzycznych – im głośniejsza muzyka, tym lepszy pomysł na kolejne grafiki.

Prywatnie Kuba mówi cytatami z Harry’ego Pottera, jest fanem espresso tonic i mistrzem układania naczyń w zmywarce.

Kuba

Grafik / Ilustrator

Klaudia jest specjalistką od ułatwiania użytkownikom podróży po stronach internetowych. Dobrze wie, jakie elementy należy podkreślić, by zwrócić ich uwagę i uwielbia projekty, które dają jej pełną swobodę w działaniu. Klaudia zarówno jako grafik, jak i po godzinach kieruje się dewizą “im mniej, tym lepiej” – wyjątek: koty. Kotów nigdy nie za wiele!

Klaudia

Grafik

Maja zajmuje się wszystkim, co związane z social mediami – pisze i planuje treści, czuwa nad rozwojem profili i prowadzi płatne kampanie. Nie lubi pracować w ciszy, dlatego wszystkimi pomysłami zawsze dzieli się z resztą zespołu (nawet jeśli wie, że nie spotkają się ze szczególnie entuzjastycznym przyjęciem). Marzy, by w końcu opanować chwyty barowe na gitarze i o wizycie w Krainie Czarów, a jej patronus to panda.

Maja

Social Media Specialist / Copywriter

Paulina to miłośniczka mediów społecznościowych i reklamy. Estetyczny feed, dobre teksty i kampanie, które pozostają w pamięci to coś, co lubi najbardziej. Zawsze ma głowę pełną pomysłów i o połowę mniej czasu na ich realizacje. Umie też w makramę, scrapbooking i bullet journaling, które po pracy pozwalają jej wyżyć się kreatywnie. W wolnym czasie lubi czytać, szczególnie książki o rozwoju osobistym, chociaż zdarza się czasem, że romanse też lądują na jej liście czytelniczej.

Paulina

Social Media Specialist / Copywriter

Marcin z zawodu jest front-end developerem. Tworzenie stron internetowych to dla niego nie tylko praca, ale też pasja i rozrywka – każdy nowy projekt daje mu poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Po godzinach zgłębia tajemnice okresu II wojny światowej i ogląda mecze piłki nożnej. Świetnie dogaduje się zarówno z ludźmi, jak i z czworonożnymi przyjaciółmi.

Marcin

Developer

Dawid to web developer-perfekcjonista – sumienny i dokładny, zawsze szuka najlepszych rozwiązań. Każda strona, którą koduje, musi wyróżniać się na tle basicowych layoutów i być przyjazna w użyciu zarówno dla odwiedzającego, jak i dla samego właściciela. Jego największym wrogiem są przestarzałe technologie, a najlepszym przyjacielem – ramen. W słuchawkach Dawida zawsze lecą podcasty, ale i tak słyszy wszystko, co do niego mówimy.

Dawid

Developer