Pakiety stron internetowych

Oferujemy kompleksową obsługę stron internetowych w systemie abonamentowym. Jeśli chcesz mieć nowoczesną i responsywną stronę, nie płacąc za nią od razu wielkich pieniędzy, zapoznaj się z naszą ofertą abonamentową!

Wybierz swój pakiet

Słuchamy Klientów swoich Klientów. Poprzedzamy prace projektowe poznaniem grupy docelowej Klienta, ich potrzeb, ale także analizą działań konkurencji. Dopiero mając te dane, możemy zacząć projektować stronę, która będzie nowoczesna, przejrzysta.

Sosnowy

od 7 500 pln

Pakiety, które robimy rzadko, od święta. Szybki termin realizacji, ale też mały poziom zaawansowania projektu. Bardzo prosta strona, dobra na start. Polecamy tylko wtedy jeżeli naprawdę nie masz budżetów na coś więcej.

Klonowy

od 15 000 pln

Słodka jak syrop klonowy, ale silna i zorganizowana jak oddział szturmowców. Pakiet pośredni, w którym zyskujesz już stronę, która da na przyszłość większą możliwość rozbudowy. Są to bardziej funkcjonalne i wyższe jakościowo pakiety, ale w końcu mamy na nie ponad 2x więcej czasu.

Dębowy

od 22 500 pln

Najmocniejszy z naszych standardowych pakietów. Solidny i długowieczny jak dąb, przy tym okazały i dominujący nad resztą stron. Idealny dla bardziej wymagających, dla których liczy się najwyższy komfort i jakość. Pakiet daje możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług na dedykowanych podstronach, przygotowanych pod Twoją branżę.

kamienny

od 30 000 pln

Kamień może przetrwać wieki. W pakiecie kamiennym budujemy nie tylko Twoją stronę, ale całą komunikację i strategię Twojej strony i celów, które chcemy przez nią osiągnąć, od podstaw. Idealny dla tych, którzy chcą mieć fundament mocny jak skała, a nie chcą stawiać swojego biznesu na grząskiej ziemi.

Co myślisz o naszych cenach? Za drogo?

A pomyśl, ile jest dla Ciebie warte 150, 250 czy nawet 500h pracy specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie i cały czas poszerzają swoją wiedzę? U nas nie płacisz za pracę jednej osoby – tylko całego zespołu specjalistów, którzy pracują nad Twoim projektem.

A ile jest dla Ciebie warty Twój biznes?

Porządna strona internetowa nie tylko buduję solidną świadomość Twojej marki, ale także wzmacnia jej pozycje na rynku, pomaga być przez konkurencją i co najważniejsze – zwiększa sprzedaż. Tak, dobrze słyszysz. Profesjonalna i dobrze przemyślana strona internetowa to doskonałe narzędzie poprawiające sprzedaż Twojej firmy.

Czy wizerunek Twojej marki nie jest wart tego, aby zajęli się nim prawdziwi specjaliści, którzy wiedzą jak opracować strategię komunikacji, aby strona sprzedawała?

Czy pozwolisz sobie na oszczędność na stronie, pokazując tym samym swoim kontrahentom, ze oszczędzasz gdzie możesz (dając im do zrozumienia, że tak samo będziesz oszczędzał na materiałach potrzebnych do wykonania ich zleceń). Taka pomyłka może sporo kosztować, bo utracone zaufanie dużo ciężej odbudować. Więc odpowiedz sobie na pytanie, czy stać Cię na taką pomyłkę. Czy nie lepiej zainwestować w stronę internetową, która tych Klientów przyciągnie i zachwyci, zamiast odstraszać. W stronę internetową, która zarabia.

Mamy dosłownie moment, żeby zatrzymać Klienta na stronie.

I ten moment chcemy dla Ciebie opracować i wykorzystać. Analizujemy, szukamy, testujemy - każda branża jest inna, każdy Klient jest inny, a my opracowujemy strategię komunikacji od momentu wyszukania strony - do momentu podjęcia kontaktu z Twoją firmą. Prowadzimy Klienta, tak aby czuł, że jest na właściwym miejscu - i że jest dobrze zaopiekowany. Wychodzimy naprzeciw potrzebom. My nie sprzedajemy Twoich usług. My sprawiamy, że Klienci ich pożądają.

strony w pakietach » >>

Dlaczego mam inwestować w stronę?

Nie musisz. Ale chcemy uświadamiać ludzi, że strona internetowa jest inwestycją - a nie kosztem. Bo dobrze zaplanowana, zbudowana i zoptymalizowana strona internetowa nie tylko buduje świadomość dla Twojej marki - ale też zwiększa konwersję. My wiemy jak to robić.

strony internetowe » >>

Ile kosztuje strona www?

Staramy się być transparentni z naszymi cenami stron internetowych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - ale też znał ograniczenia, jakie się z nimi wiążą. Jeżeli szukasz jeszcze bardziej rozbudowanych opcji - napisz do nas.

Pakiety dopasowane do Twojego biznesu

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Od prostszych realizacji, po zaawansowane strony, które wzmocnią świadomość marki i zwiększą konwersję. Nie wiesz czy możesz sprzedawać przez stronę i dlaczego strona internetowa jest inwestycją, a nie kosztem? Sprawdź nasz artykuł

scroll >>

sosnowy

klonowy

dębowy

kamienny

Cena

od 7 500 pln

od 15 000 pln

od 22 500 pln

od 30 000 pln

Ilość godzin pracy zespołu
Chcemy być transparentni, dlatego możesz zobaczyć ile godzin pracy doświadczonego zespołu dostaniesz w cenie.

> 36

> 75

> 112

> 150

Indywidualne projekty graficzne dla podstron

> 3

> 5

> 8

> 10

Nielimitowana liczba podstron

 Wersja responsywna

 Panel zarządzania treścią (CMS)

Formularz kontaktowy

 Integracja z Social Media

 Aktualności / Blog

 Dodatkowe wersje językowe

Rozbudowany moduł oferty

Rozbudowany moduł usług

Opracowanie mapy strony

Opracowanie architektury informacji wraz z UI/UX

Strategia marketingowa

Logotyp + Księga Znaku
Sama strona internetowa jest bardzo ważna, jednak jeżeli nie masz logotypu lub Twój stary projekt potrzebuje zmian, aby być ponadczasowe – ta opcja jest dla Ciebie.

zobacz więcej >>

Godzina pracy specjalisty poza pakietem wynosi 250,00 zł netto.

nie wiesz co jest dla ciebie najlepsze?

Spokojnie, nie musisz. Jesteśmy profesjonalistami, więc możesz zostawić to nam. Umów się na spotkanie i powiedz czego oczekujesz, a my zaproponujemy Ci najbardziej odpowiedni produkt z naszej oferty. Być może potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy elastyczni, jeśli zajdzie taka potrzeba stworzymy specjalny projekt dopasowany do Twoich oczekiwań.