rewolucyjne strony www

Prawdziwa rewolucja na czele której kroczy WWW – Wielki Wilk Wojownik, który przez swoją strategię poprowadzi Twoją firmę do zwycięstwa, rozgromi konkurencję i wygra walkę o Klienta. Jak? O tym przeczytasz dalej.

Jak dużej armii potrzebujesz?

Każda rewolucja zmienia nasz pogląd na dotychczasowe przyzwyczajenia. Nie inaczej jest z naszymi rewolucyjnymi stronami internetowymi. Nie tylko możemy stworzyć dla Ciebie nową stronę internetową, ale możemy poddać rewolucji już istniejącą stronę albo od początku wykonać ją w rewolucyjnym pakiecie.

Zakładając, że masz już stronę internetową i chcesz poddać ją rewolucji – ile to kosztuje? Masz do wyboru 4 pakiety, których nazwy zostały zaczerpnięte z formacji bojowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. A w cenie masz pracę marketingowca, grafika i programisty. Oni wszyscy są po to, aby Ci pomóc.

svinfylka

900 pln

Formacja svinfylka jest taktyką ofensywną. Idealna gdy nie chcesz zostać w tyle za konkurencją, ale utrzymać się na stabilnej pozycji.

skaldborg

2 320 pln

Lepszy atak czy defensywa? Na bieżąco będziemy to analizować i prowadzić Cię bezpiecznie przez pole bitwy. Nie pozwolimy Ci przegrać.

schiltron

3 500 pln

Nawet największa armia bez dobrej taktyki nie wygra bitwy. My wiemy jak poprowadzić Cię do zwycięstwa i być przed konkurencją. Bądź Królem w swojej branży.

Total War

5 400 pln

Prawdziwa wojna. Z której wyjdziesz zwycięsko pod naszym dowodzeniem, bo naszą strategię i taktykę będziemy kontrolować na bieżąco reagując na wszystkie zmiany.

Taktyka, jakiej potrzebujesz.

Wszystko czego potrzebujesz. Twój zewnętrzny dział marketingu. Do dyspozycji masz zespół specjalistów, którzy co miesiąc będą analizować Twoją stronę internetową, to jak wygląda na niej ruch, jaki jest współczynnik odrzuceń, co można ulepszyć, czego szukają Twoi Klienci. A po analizie przedstawią Ci raport i wprowadzą poprawki, tak aby w kolejnym miesiącu Twoja konwersja była jeszcze wyższa, tak samo jak zyski.

scroll >>

svinfylka

skaldborg

schiltron

Total War

Cena

900 pln

2 320 pln

3 500 pln

5 400 pln

Ilość godzin w pakiecie łącznie:

36 h

96 h

300 h

480 h

Godziny na analizę i wdrażanie zmian lub inne prace marketingowe w miesiącu

6h

16h

25h

40h

Cena za godzinę pracy specjalisty

150 pln

145 pln

140 pln

135 pln

Ile kosztuje cały pakiet w przedpłacie?

5 400 pln

13 920 pln

42 000 pln

64 800 pln

Czas długości trwania pakietu

6 miesiący

6 miesięcy

12 miesięcy

12 miesięcy

Analiza i raport

Prace graficzne

Prace programistyczne

Prace marketingowe

Krótkofalowe plany komunikacji marki

Strategia komunikacji

A jak pojawi się inna potrzeba? Nasi specjaliści w ramach tej samej umowy pomogą przygotować inne materiały promocyjne graficznie i merytorycznie.

 

Brzmi fajnie?

Zobacz, że w niskiej miesięcznej cenie możesz zapewnić sobie i swojej firmie nie tylko wzrost, ale spokój, że marketingiem zajmie się ktoś, komu zależy na Twojej firmie i wie, jak to zrobić.