TSL Expert

Projekt strony internetowej dla firmy spedycyjnej TSL Expert.

CO?

projekt szablonu graficznego

strona internetowa

JAK?

Adobe IllustratorAdobe PhotoshopCSS3Git-HubHTML5JiraMySQLPHPxD

KIEDY?

2020

projekt szablonu graficznego

strona internetowa

Adobe IllustratorAdobe PhotoshopCSS3Git-HubHTML5JiraMySQLPHPxD

2020

klient

firma

TSL Expert

branża

transport

rok założenia

2015

Odwiedź Stronę

wyzwania

Odświeżenie identyfikacji marki oraz stworzenie nowej strony internetowej, która będzie przyjazna dla użytkownika, łatwa w nawigacji oraz zawierała wszystkie potrzebne informacje, których mogą szukać potencjalni Klienci. Nowa strona internetowa miała być także w pełni responsywna i szybka w działaniu.

rozwiązanie

Stworzyliśmy nowy logotyp, nawiązujący do jego poprzedniej wersji, ale z większym dynamizmem i zacięciem. Dobraliśmy do niebieskiej identyfikacji firmy kolor pomarańczowego, który symbolizuje motywację, szybkość i energię firmy. Postawiliśmy na styl ilustrowany wraz z animacjami, co pozytywnie wyróżnia firmę na tle innych stron firm spedycyjnych. Dzięki mocnej optymalizacji uzyskaliśmy także 97 punktów szybkości strony na PC i prawie 80 przy wersji mobile co poprawia SEO strony oraz sprzedaż przez nią generowaną.

Projekt strony internetowej dla firmy spedycyjnej TSL Expert. Strona internetowa w przejrzysty i atrakcyjny sposób przedstawia informację o firmie i jej ofercie. Strona www umożliwia dokonanie wyceny transportu a także złożenie aplikacji na ofertę pracy. Wprowadzone animacje uatrakcyjniają przekaz i powodują, że klient ma wiele powodów by zawiesić oko na poszczególnych elementach strony na dłużej.