cykl bezpłatnych szkoleń

Marketing bez granic

Solidna dawka wiedzy dla każdego,
kto chce wykorzystać marketing,
aby więcej zarabiać

Nasz cykl składa się z 8 webinarów, podzielonych tematycznie, aby przybliżyć Ci część z istotnych tematów, które pomogą Twojej firmie rosnąć. Lipiec będzie miesiącem, w którym stawiamy na edukację innych firm – a Ty dzięki temu możesz poświęcić ten letni czas na rozwój!
Zrób pierwszy krok i dołącz do nas!

Nasz cykl składa się z 8 webinarów, podzielonych tematycznie, aby przybliżyć Ci część z istotnych tematów, które pomogą Twojej firmie rosnąć. Lipiec będzie miesiącem, w którym stawiamy na edukację innych firm – a Ty dzięki temu możesz poświęcić ten letni czas na rozwój!
Zrób pierwszy krok i dołącz do nas!

bezpłatnie!
zaczynamy za:

00:00:00

zaczynamy za:

00:00:00

Już 08.08.2023 zapraszam Cię na kolejne bezpłatne szkolenie:

Psychologia w marketingu – o czym powinieneś pamiętać?

Kolejny webinar już 8 sierpnia o godz. 20:00!

Chcę zaprosić Cię, na wyjątkową serię webinarów – Marketing bez granic.

W lipcu i sierpniu, we WTORKI i CZWARTKI przekażę Ci SOLIDNĄ dawkę wiedzy, która pozwoli TWOJEJ firmie się rozwijać.

Nasz cykl składa się z 8 webinarów. Na warsztat weźmiemy tematy związane ze STRATEGIĄ, stronami www, SOCIAL MEDIAMI, wizerunkiem, SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ i wreszcie – rozwinięciem tego jak sprzedawać, żeby zarabiać.

 

Bezpłatny cykl "Marketing bez granic"

Dlaczego bez granic? Bo marketing nie jest czymś, co możemy zaszeregować i nadać mu sztywne ramy. To wiele działań i czynników, które składają się na mniejsze i większe sukcesy. A działając z planem i podstawową wiedzą, możemy osiągać lepsze wyniki. Ale i tak cały czas warto się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Dlatego właśnie chcemy Wam w tym pomóc!

Rozkład jazdy:

4.07.2023, godz 20:00

Zacznijmy od początku: STRATEGIA MARKETINGOWA

Strategia Twojej firmy powinna być punktem wyjściowym do jakichkolwiek działań. Dlaczego? Ponieważ wtedy masz wystarczająco dobre rozeznanie rynkowe i wśród działań konkurencji, by podejmować trafne decyzje biznesowe. Dodatkowo masz większą świadomość własnej marki, którą zaczniesz budować w spójny i przemyślany sposób, dzięki czemu osiągniesz mierzalne rezultaty niewielkim nakładem pracy. Zatem… stwórzmy Twoją markę wyróżniającą się na tle konkurencji!

zapisz się
6.07.2023, godz 20:00

7 sposobów na zwiększenie sprzedaży przez stronę internetową

Jeżeli nie wierzysz, że strona może sprzedawać – pokażę Ci jak to zmienić! Przedstawię Ci kilka najważniejszych punktów, jakie możesz wdrożyć do siebie, aby Twoja strona sprzedawała. Opowiem Ci jakie narzędzia możesz zastosować, żeby sprawdzić jak użytkownicy reagują na Twoją stronę. I wreszcie podpowiem jak wyjść naprzeciw temu, czego Twoi użytkownicy szukają i jak to osiągnąć.

zapisz się
11.07.2023, godz 20:00

Identyfikacja wizualna - z czym to się je i po co to komu?

“jestem wzrokowcem” – jak często słyszysz to stwierdzenie? Mówi się, że aż 65% populacji to wzrokowcy. Choć ciężko jest zweryfikować dokładny podział między wzrokowcami, słuchowcami a kinestetykami, tak niewątpliwie przekaz wizualny jest kluczowy do wzbudzenia zainteresowania, budowania sieci skojarzeń, czy wreszcie: identyfikacji. Chcesz, by Twoja firma była od razu przekazywała kluczowe wartości, by kojarzyła się potencjalnym klientom w pożądany, konkretny sposób? Porozmawiajmy o identyfikacji wizualnej – absolutnej podstawie zaistnienia Twojej firmy w umysłach odbiorców. 

zapisz się
13.07.2023, godz 20:00

Social Media inaczej. Praktyczne porady z niespodzianką

Publikujesz posty, dbasz o każdy szczegół, zamieszczasz ładne zdjęcia a mimo to… efektów brak. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego? W tym webinarze omawiamy praktyczne, absolutne podstawy komunikacji w mediach społecznościowych, do tego nasz specjalista odpowie na nurtujące Cię pytania. Dowiesz się, kiedy najlepiej publikować, jakie treści są najbardziej angażujące, gdzie powinieneś postawić na social media w zależności od Twojej grupy docelowej i wiele innych przydatnych informacji. Do tego… mamy naprawdę fajną niespodziankę! Wpadnij na webinar, porozmawiajmy.

zapisz się
18.07.2023, godz 20:00

Fotografia królową perswazji. Indywidualne możliwości a profesjonalna sesja

Każdy z nas dysponuje zaawansowanym obiektywem w swoim smartfonie. Niekiedy to wystarczająco dużo, by realizować skuteczny marketing. Ale też bywają realizacje, kiedy bez profesjonalnego fotografa się nie obędzie. Dlaczego jakość fotografii jest tak ważna? Jak za jej pomocą wyrazić pożądany przekaz? Dołącz do naszego webinaru i poznaj praktyczne porady naszego eksperta, uzyskaj niezbędną wiedzę z zakresu pojęć technicznych oraz zobacz różnicę między fotografią amatorską wspartą zaawansowanymi narzędziami, a profesjonalną sesją zdjęciową. 

zapisz się
08.08.2023, godz 20:00

Psychologia w marketingu - o czym powinieneś pamiętać?

Być może nigdy nie patrzyłeś na to w ten sposób, ale… PSYCHOLOGIA JEST WSZĘDZIE w Twojej codzienności. Dlatego też powinieneś o niej pamiętać w ujęciu biznesowym. Zapoznaj się z podstawowymi zasadami, które przyniosą Ci wymierny efekt w komunikacji z potencjalnymi klientami. Dowiesz się m.in., w jaki sposób odbiorcy przetwarzają informacje, jakie proste działania utwierdzają ich w pozytywnym przekonaniu o Twojej marce, i wiele innych. Oprócz tego na webinarze poznasz wartościowe techniki sprzedażowe oraz otrzymasz możliwość dostępu do przydatnych narzędzi – a te zdecydowanie ułatwią Ci pozyskiwanie nowych klientów!

zapisz się
10.08.2023, godz 20:00

Czy AI może zastąpić dział marketingu? Kiedy roboty są mądrzejsze od nas?

Sztuczna inteligencja od pewnego czasu zyskała silny priorytet niemalże w każdym obszarze opinii publicznej. Nic dziwnego – wielu z nas do dziś nie wie, czy traktować ją jako realne zagrożenie, czy właśnie nieocenione wsparcie w codziennej pracy. Co z kreatywnością i pojęciem abstrakcji w wydaniu AI? Jakie są możliwości i właściwie w jakim zakresie możemy wykorzystać ten ogromny potencjał? Przekonajmy się, na webinarze rozważymy wszelkie ZA i PRZECIW.

zapisz się
15.08.2023, godz 20:00

Jak sprzedawać, żeby zarabiać? Wielki finał + GIGA PROMKA

Marketing bez granic także w sferze sprzedaży. Naszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Podczas webinaru przedstawimy Ci pełne spektrum sprawdzonych technik i możliwości ukierunkowanych na sprzedaż w Internecie. Dowiesz się, w jaki sposób możesz mierzyć wyniki swoich działań oraz skąd czerpać dane do rzetelnej analizy. Dodatkowo podsumujemy najważniejszą wiedzę omówioną podczas wszystkich webinarów – tym bardziej nie może Cię zabraknąć! 🙂

zapisz się

Dołącz do nas i poznaj marketing bez granic!

Wakacje to idealny czas na rozwój, dlatego wyrusz z nami w podróż po wiedzę z zakresu marketingu. Wspólnie spędzimy cały miesiąc, omawiając najważniejsze zagadnienia, które mogą odmienić Twoje dotychczasowe spojrzenie na możliwości i mnogości perspektyw dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się na serię webinarów – czeka Cię ogromna dawka pożytecznej wiedzy, bezpośredni kontakt ze specjalistami oraz wiele kuszących niespodzianek!

Co zyskasz dzięki naszym webinarom?

Odpowiedź jest prosta – same praktyczne porady, bez owijania w bawełnę. Oprócz mocnych edukacyjnych faktów, wyposażymy Cię w niezbędne narzędzia do wdrożenia nowo przyswojonej wiedzy. Dla najbardziej wytrwałych mamy coś specjalnego! Niespodzianka na ostatnim webinarze 🙂

Dawka wartościowej wiedzy

Mówimy o marketingu szeroko – od absolutnych podstaw, po niezbędne szczegóły. Bez względu na to, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą czy doświadczonym specjalistą marketingu, nasze webinaria dostarczą Ci konkretnej wiedzy, którą będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce.

Porady specjalistów

Podczas każdego webinaru nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – wystarczy, że zadasz pytanie na czacie – otrzymasz niemalże natychmiastową odpowiedź. Po co szturmować cały Internet w poszukiwaniu odpowiedzi, skoro… masz nas!

Przydatne narzędzia do pracy

Mamy dla Ciebie wiele niespodzianek – w tym m.in. zestawy niezbędnych narzędzi po każdym webinarze – zeszyty ćwiczeń i gotowe szablony, w których przeprowadzimy Cię krok po kroku do celu.

O prowadzącym

Cześć, jestem Maciej

Pierwszą stronę internetową zaprojektowałem i zakodowałem samodzielnie 17 lat temu. Od tego czasu zmieniło się wiele, jednak już wtedy zapaliła się moja miłość do marketingu i samej komunikacji.

Przez te lata przeszedłem przez wiele szczebli i stanowisk w różnych firmach i agencjach. Pracowałem jako grafik w drukarni, jako webdeveloper programując strony, pracowałem w marketingu 4F, byłem także fotografem eventowym i obsługiwałem przez 2 lata wszystkie imprezy dla TAURON Arena Kraków, już pod swoją firmą – RedRockS. A od roku połączyliśmy siły z agencją Dreamlike, tworząc wspólny Zespół o jeszcze większych kompetencjach. Networkingu uczyłem się podczas mojej 6-letniej obecności w BNI, trzykrotnie będąc w zarządzie. Od 10 lat prowadzę swoją agencję, gdzie pomagamy naszym Klientom rosnąć poprzez odpowiednie działania marketingowe. Dzięki mojemu szerokiemu doświadczeniu, wiem jak dobierać odpowiednie kompetencje do Zespołu oraz jak efektywnie pracować, żeby dowozić najlepsze wyniki. Bo robiłem latami to, co teraz tworzę wspólnie z Zespołem.

Do tej pory zawsze dzieliliśmy się naszą wiedzą jedynie z naszymi Klientami. Jednak rynek jest jaki jest, inflację widać wszędzie, dlatego wierzę, że jeżeli my pomożemy teraz Tobie – Ty urośniesz i tak samo pomożesz innym przedsiębiorcom. Uważam, że zawsze warto sobie pomagać. Bo razem możemy więcej.

Trochę mojego backgroundu...

Serce wolontariusza, umysł przedsiębiorcy

Od 2007 roku czynnie działam jako wolontariusz. Wspieram Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Krakowski Komitet Zwalczania Raka, Przytulisko w Busku Zdroju i wiele innych organizacji, którym możemy pomagać. Przez studia co roku organizowałem zimowe zbiórki koców i jedzenia dla bezdomnych zwierząt. Udzielam się jako wolontariusz w WOŚP od dwóch lat, choć zbierałem się do tego od dawna. Od 2020 roku jestem także dumnym członkiem JCI Kraków, a w tym roku będąc Prezydentem JCI Poland mam możliwość reprezentowania naszego kraju na międzynarodowych wydarzeniach. Dzięki JCI otworzyłem drzwi i wyszedłem ze swojej strefy komfortu – zaczynając poznawać kulturę i liderów całego świata. To także bardzo dużo wniosło do mojego rozwoju i tego, jak się rozwijać i przede wszystkim – jak wstać, kiedy kolejny raz upadniemy. I poznałem wiele niesamowitych osób na swojej drodze.

Od początku 2022 roku jeżdżę także jako wolontariusz z pomocą humanitarną do objętej wojną Ukrainy. Przez te 1,5 roku zrobiłem już ponad 100 tys. km jeżdżąc z pomocą. Staram się pomagać i ludziom i zwierzętom, w tym trudnym dla nich czasie, często jeżdżąc blisko linii frontu. Kilkukrotnie znajdowaliśmy się także pod obstrzałem. Ale chcę umrzeć, wiedząc, że zostawiłem świat lepszym. Dlatego ważne są dla mnie wszystkie inicjatywy, którymi możemy pomagać. Bo najgorsza jest obojętność.

Mimo tego, że najlepszym odpoczynkiem dla mnie jest leżenie i nic nie robienie – a prywatnie jestem szczęśliwym mężem wspaniałej Żony i „tatkiem” dla dwóch adoptowanych psiaków, to jednego o mnie nie można powiedzieć – nie jestem nudnym człowiekiem, który usiedzi w jednym miejscu. Ja potrzebuję wyzwań. I tymi wyzwaniami chciałbym zarazić także Was – bo zawsze możemy być lepsi! A wolontariat z biznesem łączy się bardzo – bo uczy nas pokory, organizacji i poświęcenia – co jest jakże ważne w planowaniu swoich działań.

Te wszystkie doświadczenia, wzloty i upadki, dobre i złe chwile sprawiły, że jestem tu, gdzie jestem. I tak jak mogę, chcę tą wiedzą podzielić się z Wami. Nawet jeżeli jedna osoba skorzysta z tej wiedzy – i tak będzie to sukcesem, bo każda rewolucja zaczyna się od iskry.

A tą iskrę chcę obudzić w Tobie!

Pragniemy wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą RedRockS – Agencja Kreatywna & Studio Graficzne. Firma RedRockS wykazała się zaangażowaniem i umiejętnością reagowania na potrzeby klienta. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie wizualnym i technicznym, co potwierdziło profesjonalizm i doświadczenie firmy. Na uwagę zasługuje również miła i kompetentna obsługa, jak również terminowa realizacja zlecenia.

Z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę RedRockS wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i profesjonalnego Partnera do współpracy.

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży, TAURON Arena Kraków

Pragniemy poinformować, że nasza firma Herbewo International S.A. pozytywnie ocenia współpracę z agencją kreatywną RedRockS z siedzibą w Krakowie.

Zlecenie dotyczyło wykonania grafiki do celów promocyjnych. Usługa została wykonana na wysokim poziomie pod względem estetyki i potrzeb klienta. Zlecenie zostało wykonane solidnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w ekspresowym tempie.

Z przyjemnością polecamy agencję RedRockS do współpracy.

Specjalista ds. reklamy i marketingu / Herbewo International S.A.

Współpracujemy z firmą RedRockS od dłuższego czasu przy tworzeniu strony www, aplikacji dla serwisu oraz pozycjonowaniu. Na każdym etapie pracownicy wykazują się profesjonalizmem i cierpliwością odnośnie naszych uwag i próśb. Naprawdę ze świecą szukać tak otwartych i profesjonalnych osób! Firma RedRockS spełniła wszystkie nasze oczekiwania i możemy ją śmiało polecić!

TEXO

Agencja RedRockS  w marcu 2019 wykonała na zlecenie Wydziału Strategii, Planowania i Monitorowania Inwestycji w Urzędzie Miasta Krakowa projekt oraz skład dwóch opracowań – Krakowski Rynek Nieruchomości, w wersji polskiej oraz angielskiej. Wymienione publikacje można oglądnąć na stronie www.bip.krakow.pl w zakładce Rozwój miasta/ Raporty.

Produkt finalny ma charakter promocyjno-informacyjny, stanowiąc ważne narzędzie wspierające podczas rozmów z inwestorami. Podczas współpracy z grafikami zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania, przejrzystość i elegancję projektu oraz na terminowe wywiązanie się z prac.

Projekt zlecony firmie RedRockS został wykonany zgodnie z warunkami zawartym i w umowie: terminowo i z należytą starannością. W związku z tym możemy rekomendować Agencję RedRockS jako kreatywnego, rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę.

Dyrektor Wydziału / Urząd Miasta Krakowa

Polecam każdemu usługi firmy RedRockS szczególnie za indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb. Wszystkie projekty w 100% spełniają swoje założenia. RedRockS to naprawdę dobra i rzetelna firma. Polecam !

ProfiDerm

Firma RedRockS zaprojektowała i stworzyła dla mnie znakomite logo firmowe, które już niedługo będzie dzięki designowi bardzo rozpoznawalne. Oprócz tego zaprojektowali i stworzyli firmową stronę internetową, która jest nie tylko ciekawa i interaktywna, ale także doskonale oddaje charakter mojej marki. Na stronie znalazły się wszystkie niezbędne informacje, atrakcyjne grafiki i animacje, które przyciągają uwagę użytkowników i zachęcają do pogłębiania wiedzy na temat ofert oraz nawiązania kontaktu z moją firmą. RedRockS wykazał się zaangażowaniem.

Podrusch

Dlaczego warto posłuchać moich webinarów? 

Marketingiem zajmujemy się nie od wczoraj – to już liczone w latach, obfite w marketing dni naszej codzienności. Wie o tym wielu naszych klientów – zobacz, co powiedzieli na ten temat!
I teraz zobacz – możesz część tego doświadczenia dostać zupełnie za darmo, tak aby móc u siebie wprowadzić jakieś zmiany 🙂

 

Dołącz do naszej społeczności

Wybierając nasz bezpłatny cykl “Marketing bez granic” zyskujesz dostęp do wiedzy nie tylko podczas webinarów – dołączając do naszej społeczności zostaniesz członkiem grupy, w której uzyskasz nieograniczony kontakt ze specjalistami!

To jak…? Widzimy się na webinarze?

Zarejestruj się i bądź na bieżąco – edukacyjny lipiec już trwa!
Jeśli któryś z tematów jest Ci bliski i chciałbyś zdobyć praktyczną wiedzę w tym zakresie, zapisz się na webinar jednym prostym kliknięciem – wszelkie szczegóły prześlemy na wskazany adres mailowy.

Do zobaczenia!

Zaufali nam